اینستاگرام

آموزش دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

همانطور که می دانید عکس پروفایل اینستاگرام به صورت عادی قابل بزرگنمایی و دانلود نیست در حالیکه بسیاری از پیام رسان ها مثل تلگرام و واتس آپ این امکان را دارند . اینکه بتوان عکس پروفایل دیگران را در ابعاد واقعی مشاهده و دانلود کرد برای بسیاری از کاربران جذاب است . هر چند امکان دانلود عکس پروفایل به صورت عادی وجود ندارد اما ترفندهایی نیز برای این کار موجود است .

آموزش دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

چگونه عکس پروفایل اینستاگرام را دانلود کنیم ؟

در این بخش به ارائه چند روش برای مشاهده و دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در ابعاد واقعی خواهیم پرداخت .

 

روش اول برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام :

برای مشاهده عکس پروفایل اینستاگرام در اندازه واقعی و دانلود آن می توانید به وب سایت مشاهده عکس پروفایل اینستاگرام به نشانی www.instadp.com مراجعه کنید . در قسمت Enter IG Username ، نام کاربری فرد مورد نظری که می خواهید عکس پروفایل او را مشاهده و دانلود نمایید وارد کنید و سپس دکمه View DP را انتخاب کنید . به این ترتیب وب سایت ، عکس پروفایل اینستاگرام فرد مورد نظر را در اندازه واقعی بارگذاری می کند و شما می توانید با انتخاب اولین تصویر آن را در بزرگترین سایز ممکن مشاهده و ذخیره نمایید . در صورتی که فرد مورد نظر شما تصویری با ابعاد کوچک را برای پروفایل خود انتخاب کرده باشد ، شما همان تصویر کوچک را مشاهده خواهید کرد .

آموزش دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

 

 

روش دوم برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام :

در صورتی که برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام دیگران نمی خواهید هر بار وارد وب سایت Instadp شوید ، می توانید اپلیکیشن اندرویدی InstaDp را دانلود و نصب کنید . استفاده از این اپلیکیشن کاملا مشابه روش استفاده از سایت InstaDp می باشد .

روش سوم برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام :

روش دیگری که برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام دیگران وجود دارد ، استفاده از نرم افزار Instapp می باشد . این نرم افزار هم برای آیفون و هم برای اندروید موجود است . بعد از دانلود Instapp آن را نصب کنید و سپس با وارد کردن Username فرد مورد نظر در قسمت جستجو و کلیک روی دکمه Go می توانید ظرف چند ثانیه عکس پروفایل فرد مورد نظر را در اندازه واقعی مشاهده و ذخیره نمایید .
در این روش حتی در صورتی که کاربر مورد نظر پروفایلش را روی حالت Private تنظیم کرده باشد باز هم قادر به مشاهده و دانلود عکس پروفایل او خواهید بود .

یک ترفند جالب برای دانلود عکس پروفایل اینستاگرام در اندازه واقعی

برای مشاهده عکس پروفایل اینستاگرام فرد مورد نظر ، وارد سایت رسمی اینستاگرام به آدرس Instagram.com شوید و یا اینکه نسخه تحت وب اینستاگرام را باز کنید و سپس وراد حساب کاربری خود شوید . سپس وارد اکانت اینستاگرام فرد مورد نظر خود شده و بر روی عکس پروفایل او کلیک راست کنید . در منوی لیستی باز شده گزینه View image را انتخاب کنید .

آموزش دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

عکس مربوطه در سایز کوچک و ابعاد 150*150 باز می شود . در نوار آدرس مرورگر از لینک تصویر عبارت  s150x150/  را حذف کنید و Enter را بزنید .

آموزش دانلود عکس پروفایل اینستاگرام

به این ترتیب عکس پروفایل فرد مورد نظر در ابعاد واقعی نمایش داده می شود . بر روی عکس راست کلیک کرده و گزینه Save Image As را انتخاب کنید تا عکس مورد نظر در کامپیوترتان ذخیره شود .
نکته : اگر در لینک تصویر عبارت s150x150/  را مشاهده نکردید به این معنی است که تصویر سایز بزرگتری ندارد .

heyvatech