Your address will show here +12 34 56 78

مدیریت هدف ها

بازگشت به مرکز آموزش

در سیستم اینستامکس بازدهی ربات افزایش فالور کاملا به هدف هایی که به آن معرفی میکنید بستگی دارد. هر چه میزان موفقیت هدف های شما بیشتر باشد فالوورهای بیشتری جذب میکنید. شما میتوانید با مشاهده صفحه چگونه هدف انتخاب کنیم هدف های بهتری پیدا کنید. نکته در مدیریت هدف ها میزان موفقیت هدف هاست. بهتر است هدف های شما همیشه بیش از 15 درصد بازدهی داشته باشند.

نکته: قبل از شروع مدیریت هدف ها شما باید هدف به ربات اضافه کنید، شما میتونید آموزش آن را در صفحه هدف گذاری و شروع افزایش فالوور مشاهده کنید.

افزایش فالوور در اینستاگرام

نکته اول

بهتر است شما برای مدیریت هدف هاتون فیلتر زمانی را بر روی یک هفته قرار بدید. با این کار سیستم آمارها و ارقامی که در پنل و روی هر هدف موجود دارد را از یک هفته پیش تا امروز به شما نمایش میدهد. بزرگترین هدف از این کار شناسایی هدف هایی است که پیش تر موفقیت بالایی داشته اند اما حالا دیگه موفقیت زیادی ندارند. هدفهایی که بازدهی آنها به زیر 15 درصد میرسد را حذف کنید.

نکته دوم

شما بهتر است بین 3 تا 10 هدف برای ربات خود انتخاب کنید. هرگاه یکی از این هدف ها را حذف کردید هدف جدیدی را جایگزین کنید. بهتر است هدف های شما بیش از 15 درصد بازدهی داشته باشند. شما باید به هر هدف بین 24 تا 48 ساعت فرصت بدهید اگر در این مدت هدف شما به 15 درصد بازدهی و بیشتر رسید آن را نگه میدارید و اگر کمتر از آن بود حذف کنید. هرچه تعداد هدف های شما بیشتر بود فرصتی که به هدف ها میدهید باید بیشتر باشد.

نکته سوم

شما برای دسترسی به تنظیمات ربات افزایش فالوور کافی است بر روی دکمه تنظیمات در کنار دکمه هدف جدید کلیک کنید.

اگر شما از تنظیمات پیش فرض سیستم استفاده کنید خوب است، اما ما پیشنهاد می کنیم تنظیمات زیر را نیز انجام دهید

  1. تیک “عبور از اکانت های استفاده شده” را در تنظیمات عمومی بزنید. (ممکن است به افرادی چند بار ریکوست فرستاده شود و یا فردی را چند بار فالو و آنفالو کنید و این افراد احساس ناراحتی کنند و شما را بلاک یا ریپورت کنند)
  2.  تعداد “روز های نگه داشتن فالو ” در تنظیمات آنفالو را روی 3 بگزارید(با این کار شما به افراد سه روز فرصت میدهید تا شما را فالو کنند)
  3.  تعداد “نهایت فالو کردن سیستم ” در تنظیمات آنفالو را بیش از 5000 هزار نگذارید زیرا نهایتا اینستاگرام به شما اجازه 7500 فالو میدهد اما از 5000 به بعد سرعت فالوو شما را کم میکنم و به صورت ساعتی شما را بلاک میکند.

نکته چهارم

هیچگاه سیستم را تنها بر روی فالوو نگذارید. تنها فالوو هدف ها را روشن نگذارید یعنی لایک و کامنت را خاموش کنید و تنها با فالوو فالوور بگیرید. با این کار اکانت شما هر روز بلاک موقت می شود. اینستاگرام در روز اجازه تعداد محدودی لایک، فالو، کامنت و آنفالو را به هر اکانت میدهد که به شرح زیر است.

فالو: بین 800 تا 1200 فالو در روز

لایک: بین 800 تا 1200 لایک در روز

کامنت: بین 300 تا 600 کامنت در روز

آنفالو: بین 1000 تا 1200 آنفالو در روز

تعداد برای هر اکانت میتواند متغیر باشد.

نکته: اگر تنها فالوو را بر روی هدف ها روشن بگذارید تعداد فالوو ها سیستم در روز زیاد نمی شود و تنها گرفتن فالوور توسط لایک را از دست می دهید.

درصورتی که شما فقط کامنت را بر روی همه هدف ها خاموش کنید مشکلی پیش نمیاد.

اصول و پایه