اینستاگرام

روش های افزایش فالوور در اینستاگرام

۱- خرید پیج هایی با فالوور زیاد

یکی از سریع ترین راه های افزایش فالوور اینستاگرام ، خرید پیج های اینستاگرام با تعداد بالایی فالوور می باشد. در این روش شما یک پیج اینستاگرام با تعداد بالایی فالوور خریداری می کنید و سپس نام و پست های این اکانت اینستاگرام را تغییر می دهید و بسیار سریع صاحب یک پیج اینستاگرام با تعداد زیادی فالوور خواهید شد. این روش مناسب شرکت های بزرگی است که به تازگی وارد اینستاگرم شده اند و برایشان تعداد فالوور مهم است و نیاز به جذب مشتری از طریق اینستاگرام ندارند.

عیب این نوع افزایش فالوور اینستاگرام این است که فالوور های این پیج ها فیک هستند که روزی توسط اینستاگرام پاکسازی خواهند شد و یا اگر هم فالوور های واقعی باشند ممکن است متوجه پیج شما شوند و علاقه ای به پست ها و اکانت اینستاگرام شما نداشته باشند و سریع شما رو آنفالو کنند. در نتیجه اگر به دنبال کسب مشتری و گسترش کسب و کار و تجارت خود در اینستاگرام هستید این نوع افزایش فالوور اینستاگرام برای شما مناسب نخواهد بود.

۲- خرید فالوور های غیر واقعی ( فیک )

یکی دیگر از روش های افزایش فالوور اینستاگرام، خرید فالوور های غیرواقعی (فیک ) اینستاگرام می باشد. در این روش شما می توانید از سایت های ایرانی یا خارجی فالوور های مورد نظر را خریداری کنید، سپس این سایت ها اغلب برای اینکه اینستاگرام به اکانت شما مظنون نشود روزانه تعدادی فالوور را به اکانت اینستاگرام شما اضافه می کنند.

در این نوع افزایش فالوور اینستاگرام ، شما نمی توانید انتظار داشته باشید که تعداد لایک های اینستاگرام شما هم بالا رود، زیرا این فالوور های اینستاگرام شما غیرواقعی هستند. شاید یکی از روش های تشخیص پیج ها اینستاگرام با فالوور های غیرواقعی همین تعداد لایک باشد. زیرا اگر اکانت اینستاگرامی تعداد زیادی فالوور واقعی اینستاگرام داشته باشد معمولا در کمترین حالت، 10 درصد از تعداد کل فالوور ها پست ها را لایک می کنند. پس اگر به طور مثال یک اکانت اینستاگرام 20k فالوور داشت و کمتر از 1500 تا 2000 لایک رو پست های خود داشت باید به فالوورهای این پیج اینستاگرام مشکوک شوید. عیب دیگری که به این نوع افزایش فالوور اینستاگرام می توان گرفت این است که اینستاگرام مدام در حال پاکسازی اکانت های اینستاگرام جعلی می باشد و اگر ناگهان تعداد زیادی از فالوور های اینستاگرام شما ناپدید شوند شما نباید زیاد غافلگیر شوید.

مزیت این روش، این است در کمترین زمان تعداد زیادی فالوور خواهید داشت و در آیند نیز این تعداد فالوور به جذب فالوورهای جدید کمک خواهند کرد.

۳- استفاده از ربات های افزایش فالوور اینستاگرام

بهترین روش برای افزایش فالوورهای اینستاگرام استفاده از ربات های افزایش فالوور اینستاگرام می باشد. ربات اینستاگرام به جای شما فالو، لایک، کامنت و آنفالو می کند. این ربات ها به صورت به 24 ساعته روی اکانت های رقیب و هشتگ هایی که شما برای ربات تعیین می کنید کار می کنند و برای شما فالوور می آورند.

مزیت این روش این است که علاوره بر جذب فالوور کسب و کار شما نیز به صورت هوشمندانه تبلیغ می شود. از آنجایی که شما می توانید برای ربات اینستاگرام اکانت های رقیب و هشتگ های مناسب رو تعیین کنید، پس در این صورت تمام فالوورها واقعی و علاقه مند به زمینه کاری شما خواهند بود.

عیب این روش افزایش فالوور نسبت به روش های دیگر این است که زمان بیشتری برای جذب فالوور باید صرف شود.

البته این روش رو خود شما هم می توانید انجام بدید ولی هم عاقلانه نیست، هم زمان کافی برای این کار رو ندارید و هم از محدودیت های اینستاگرام مطلع نیستید.

یکی از ربات های افزایش فالوور اینستاگرام ، اینستامکس می باشد. با اینستامکس علاوه بر اینکه می توانید اکانت های رقیب و هتشگ هایی با زمینه کاری خودتان را هدف قرار دهید، می توانید درصد موفقیت هدف ها را هم ببینید در نتیجه می توانید کاملا هدفمند پیج اینستاگرام خود را تبلیغ کنید و به کسب فالوور بپردازید. یکی دیگر از ابزار های اینستامکس زمانبندی پست ها می باشد که با استفاده از این ابزار می توانید پست ها را به صورت اتوماتیک در هر زمان که تعیین کرده اید، توسط ربات اینستاگرام انتشار دهید. ابزار قدرتمند دیگر اینستامکس ارسال اتوماتیک پیام اینستاگرام می باشد.