اینستاگرام

فرستادن ویدیوی لایو در دایرکت

حالا شما میتونید در دایرکت به دوستاتون ویدیوی لایو بفرستید.فقط کافیه روی گزینه دایرکت کلیک کنید و ویدیوی لایو خودتونو یا ویدیویی که تماشا میکنید رو برای دوست یا گروهی از دوستاتون ارسال کنید و آنها رو هم در شادیتون سهیم کنید.

فرستادن ویدیوی لایو در دایرکت

هنگامی که شما آنلاینید، تنها با کلیک بر روی گزینه دایرکت در پایین صفحه، ویدیوی لایوتون رو برای دوستانتون ارسال کنید. بعد از فرستادن، دوستانتون میتونند ویدیو لایو شمارو در دایرکت تماشا کنند و فقط تا زمانی ویدیو دردسترسشون هست که شما آنلاین باشید. وقتی که لایو ویدیوی شما تموم شد، دوستانتون پیام این ویدیو به پایان رسیده است را میبینند.

اگر بخواهید میتونید گزینه ارسال لایو ویدیو به دایرکت را در تنظیمات استوری غیر فعال کنید و اگه صفحتون شخصی باشه فقط فالوورهاتون میتوانند ویدیوتونو ببینند.

شما همچنین میتونید هنگاهی که در حال تماشا کردن لایو ویدیو دیگران هستید، با کلیک بر روی دایرکت اونو برای هرکسی که میخواهید ارسال کنید.

فرستادن ویدیوی لایو در دایرکت

تغییرات اخیر همه چیز رو آسون کرده و میتونید به راحتی دیگران رو دعوت کنید، لایو ویدیوتونو ببینند یا ویدیو های جالب رو برای دوستانتون ارسال کنید. برای اطلاعات بیشتر به Instagram Help Center  مراجعه فرمایید.

این آپدیت در ورژن 26 اینستاگرام برای اپل در اپل استور و اندروید درگوگل پلی در دسترس است.