اینستاگرام

نحوه ایجاد گروه در اینستاگرام

با استفاده از قابلیت Direct در اینستاگرام میتوانید با دیگران به گفتگو بپردازید و حتی میتوانید گروه‌های چند نفره نیز تشکیل دهید و با یکدیگر به گفتگو، چت و ارسال و دریافت عکس یا ویدیو بپردازید. ساختن گروه در اینستاگرام بسیار ساده است و در ادامه به صورت تصویری روش ایجاد یک گروه در اینستاگرام را شرح میدهیم.

نحوه ایجاد گروه در اینستاگرام

نحوه ایجاد گروه در اینستاگرام

1.وارد اپلیکیشن اینستاگرام در گوشی خود شوید.

2.وقتی در صفحه‌ی اصلیِ اپلیکیشن هستید (همان صفحه‌ای که عکس‌هایی که افرادی که آن‌ها را فالو میکنید منتشر کرده‌اند، نمایش داده میشود) گزینه‌ی سمت راست و بالای صفحه را لمس کنید تا وارد قسمت Inbox و پیام‌های اینستاگرام شوید.

3.حالا گزینه‌ی New Message را از پایین صفحه انتخاب کنید.

نحوه ایجاد گروه در اینستاگرام

 

 

4.اکنون برای اینکه گروه تشکیل دهید لازم است ۲ یا تعداد بیشتری از دوستان خود را از داخل لیستِ نمایش داده شده تیک بزنید و آن‌ها را انتخاب کنید.

5.حالا در پایینِ صفحه در کادرِ Write a message… پیام مورد نظر خود را تایپ کنید و یا با انتخاب علامتِ ، یک عکس یا ویدیو از گالری خود انتخاب کنید و آن را ارسال کنید.

نحوه ایجاد گروه در اینستاگرام

 

6.اکنون گروه شما تشکیل خواهد شد و شما و آن اعضایی که انتخاب کردید عضو‌های این گروه خواهید بود.

نحوه قرار دادن یا عوض کردن اسم گروه در اینستاگرام

به سادگی میتوانید نام گروه اینستاگرامی خود را تغییر دهید. برای این کار کافیست وارد گروه مورد نظر شوید، در بالای صفحه کادری را مشاهده میکنید که داخل آن نوشته شده: Name this group… . کافیست نامِ مورد نظر خود را در این کادر وارد کنید تا این نام به عنوان نام گروه شما نمایش داده شود.

البته اگر گزینه‌ی Name this group در بالای صفحه نبود، ابتدا گزینه‌ی شبیه به علامت تعجب  در گوشه صفحه را انتخاب کنید، سپس در صفحه‌ای که باز میشود و کادرِ بالای صفحه، نام مورد نظر برای گروه را انتخاب کنید و گزینه‌ی Done را انتخاب کنید تا این نام ذخیره شود.

 

chejoori