اینستاگرام

چطور میتوان آنلاین بودن افراد را در اینستاگرام فهمید؟

اینستاگرام یک ویژگی جدید مثه آخرین بازدید در WhatsApp یا Facebook messenger اضافه کرده که آخرین فعالیت دوستاتون رو کنار اسمشون نشون میده، این ویژگی نه تنها آخرین استفادتون از برنامه رو نشون میده بلکه وضعیت آنلاین بودنتون رو هم نشون میده.

وضعیت آخرین فعالیت رو می تونید در دایرکت ببینید. استفاده از این قابلیت , از هروقت دیگه ای راحت تر شده. این گزینه به طور پیش فرض برای همه حساب ها روشنه، اما اگه نمیخواین کسی بدونه که شما کی آنلاین بودین می تونید به راحتی غیر فعالش کنید.

چطور میتوان آنلاین بودن افراد را در اینستاگرام فهمید؟

پیش از این آخرین فعالیت بقیه رو میتونستید از روی پست هایی که لایک کرده و کامنتهایی که گذاشته حدس بزنید. اما این اطلاعات برای اینکه آخرین بازدید کسیو نشون بدن اصلا دقیق نیستن.

با آخرین به روزرسانی، میتونید آخرین بازدید و آنلاین بودن حسابهایی روکه قبلا با اونها در دایرکت صحبت کردید رو ببینید.

اینجا توضیح میدیم که چطور میشه فهمید افراد چه زمان آنلاین بودن

برنامه اینستاگرامتون رو بروزرسانی کنید و مراحل زیر رو انجام بدید.

  • برنامه را باز کنید و به دایرکت برید. به این صورت که صفحه اصلی رو به سمت چپ بکشید یا روی آیکون دایرکت در سمت راست بالای صفحه کلیک کنید.
  • در اینجا، میتونید آخرین بازدید کسایی که قبل باهاشون صحبت کردید رو زیر نام کاربریشون ببینید. و به این صورت نشون داده میشه: “Active x hours ago”، “Active x minutes ago” یا Active now””.

همانطور که بقیه میتونن آخرین بازدیدتون رو ببینن شما هم میتونید ببینید که بقیه چه زمانی آنلاین بودن.

شما نمیتونید آخرین بازدید کسی که این فعالیتو غیر فعال کرده رو ببینید. یادتون باشه که اگه این ویژگیو غیر فعال کنید ، مثل ویژگی آخرین بازدید در WhatsApp ، دیگه آخرین فعالیت کسی رو نمیتونید ببینید.