اینستاگرام

6نکته برای عکاسان اینستاگرام

اینستاگرام و عکاسی، دو دنیایی که به هم متصل شده اند و این مسیله محبوبیت جفتشون رو افزایش داده و باعث تغییر چشم انداز عکاسی در سال های پیش رو شده.

6نکته برای عکاسان اینستاگرام

 اینستاگرام بهترین مکان برای به اشتراک گذاشتن عکساتون و ساختن رزومه عکاسی اختصاصی است، همچنین اینستاگرام یک سکوی پرتاب برای کسانی هست که عکاسی رو میخواهند شروع کنند و پا به این سفر بذارند و فرقی نمیکنه که عکاسی حرفه ای باشه یا از روی سرگرمی.

اینجا ما به 6مورد راجع به عکاسی اینستاگرامی اشاره میکنیم:

1. سبک خودت را ایجاد کن.

یکی از مهمترین نکات در لیست ما این است که سبک خودتونو ایجاد کنید. خلاق باش و سبک منحصر به فرد خودتو در عکاسی داشته باش. فقط باید به یاد داشته باشید که هدف شما باید مقاومت برای متفاوت بودن باشه چون این چیزیه که توجه ها رو به شما جلب میکنه، به ویژه در اینستاگرام. بعضی از عکاسان بزرگ در اینستاگرام به دلیل درخشش خلاقانه خود، محبوبیت زیادی را به دست آوردن. به عنوان مثال ، سبک منحصر به فرد

  “muradosmann ، “follow me@او را به به شهرت اینستاگرام رساند، و مدل منحصر به فردش تبدیل به یک سبک تجاری بین اکثریت عکسان امروز شد.

2. پست پروداکشن

ویرایش عکس هاتون به روند پیشرفتتون خیلی کمک میکنه . اغلب یه تصویر ساده می تونه، به طور چشمگیری، به یه قطعه عکس خارق العاده با استفاده از ابزار ویرایش اولیه تبدیل شه. به ابزارهای موجود در Instagram اکتفا نکنید و یک برنامه ویرایشگر دانلود کنید. با استفاده از ابزارهای مختلف، رنگ ها رو برای ایجاد ترکیب کامل، آزمایش کنید. باز هم همه چیز بر میگرده به خلاقیت و ایجاد سبک منحصر به فرد خودتون.

3. یک ساختار زیبا بساز

چشم انسان دوست دارد که چیزهایی را که از لحاظ زیبایی لذت بخش هستند رو ببینه، که این در Instagram اهمیت زیبایی شناختی رو توضیح می ده. به طور کلی صفحه پروفایلی که با ساختار زیبایی چیده شده، جذابیت بیشتری داره. بنابراین بهتره که صفحه پروفایل اینستاگرام خودتونو بر این پایه ایجاد کنید. برنامه هایی مانند Unum وجود داره که وقتی ساختاری رو برای پست کردن عکساتون دارید، پیش نمایشی از  صفحه اینستاگرام شما ارائه می دهه. به طور کلی پیشنهاد می کنم که برای عکسای پروفایلتون یک رنگ یا توناژ کلی انتخاب کنید و میتونید به هر چند تا عکس خوب تغییرش بدید.

4. # هشتگ

با توجه به این که قبلا هم بهش اشاره کردم، هشتگ ها در افزایش دسترسی به پست های اینستاگرام اساس کار شما هستند و یک شبکه کامل از هشتگ ها برای موضوع عکاسی وجود داره که می تونید اونها رو استفاده کنید و فرصتی برای نمایش عکس های خود در بین عکس های عکاسان بزرگ در اینستاگرام داشته باشید، که بعضی از اونها میلیونها فالوور دارند. این بدون شک به شما کمک می کند که مورد متوجه قرار بگیرید و دسترسی به عکساتون بهتر بشه.

5. ارتباط و همکاری

انجمن عکاسی در اینستاگرام خیلی بزرگه و یه راه عالی، برای ارتباط با جامعه و همکاری با دیگر عکاسان می باشد. همکاری با دیگر عکاسان نه تنها به شما در سفر خلاقانه عکاسی کمک می کنه، بلکه به شما کمک می کنه که اسم / نام تجاری خودتونو مطرح کنید. اگر در اینستاگرام چرخی بزنید  اکانت هایی رو پیدا می کنید که اغلب نشست های اینستاگرامی برگزار می کنن و این فرصتی برای دیدار با دیگر عکاسان در شهر خود می باشد.

6. ثبات داشته باش

در بین بسیاری از نکته هایی که در زندگی وجود دارد، ثبات شاه کلید است، که به وسیله اون میتونید مهارت های خودتونو بالا ببرید و با این روال پیش برید. عرصه عکاسی یک زمین بازی بی حد و حصر برای یک خلاق است. برای حفظ به روز بودن همیشگی عکاسی خود، تنظیمات جدید، مکان های جدید و ترکیب های مختلف را مدام امتحان کنید. اگر تازه به دنیای عکاسی پاگذاشتید، ممکنه دلسرد کننده باشه که در ابتدا نتایج فوری رو در قالب لایک و فالوور مشاهده نکنید. بهترین توصیه این است که ثبات داشته باشید و به طور مرتب پست بذارید، اما نه همه رو باهم! درکل با یک ثبات و قاعده خاصی پست بذارید و با عکاسان همکار و فالوور های خودتون ارتباط رو حفظ کنید.