Your address will show here +12 34 56 78
اینستامکس
راه‌حل اینستاگرام

از ایده تا موفقیت

۱- ایده

ما اینستامکس رو برای این طراحی کردیم که خیلی راحت بتونیم فالوور و لایک و نظرات بیشتری بدست بیاریم. شما شگفت زده خواهید شد اگر متوجه بشید افراد مشهور و تجارت های بزرگ چجوری میلیون ها فالوور در شبکه های اجتماعیشون به دست میاورند، آنها یه تیم اختصاصی برای مدیریت شبکه های اجتماعیشون دارند به دست آوردن تعداد زیادی فالوور مستلزمه انجام بسیاری از کارها به صورت دستی می باشد ولی تجارت های کوچیک چی؟! یا افرادی که به تازگی دارن مشهور میشن؟!!! بله شما میتونید یه تیم استخدام کنید تا ساعت ها وقت بذارن تا بتونن به نتیجه دلخواه برسن اما یه راه ساده تری هم هست.

۲- تحقق رویا

اینستامکس با یه ایده کوچیک شروع شد، آیا راهی هست با روشی ساده فالوور های واقعی رو زیاد کرد؟! در شروع اینستامکس یه پروژه سرگرم کننده بود تا ببینیم میشه فعالیت های اینستاگرام رو خودکار کرد، ما با حساب کاربری خودمون شروع کردیم بعد از یه مدت همه از ما میپرسیدند چجوری انقدر زود رشد کردید.

۳- قدرت اینستامکس

هدف اصلی ما توو اینستامکس ایجاد یه رابط کاربری آسان برای خودکار سازی اینستاگرام بود که رفتاری طبیعی داشته باشه خیلی از کاربرهای اینستامکس میگفتند که ما با کسایی که به صورت دستی فالوو کرده بودیم خیلی راحت تونستیم ارتباط برقرار کنیم و دقیقا قدرت اینستامکس همینجاست. اینستامکس دقیقا یک رباط با ویژگی های رفتاری شماست که به دنبال علایق و هدف های شماست، پس اجازه بدید اینستامکس به جای شما در اینستاگرامتون فعالیت کنه، خیلی از مردم فقط اینستا زود رو روشن میکنن و میخوابن و وقتی بیدار میشن فالوور و لایک ها و نظرات افرادی که به دنبالشون بودن رو توی حساب کاربریشون میبینن، البته یکی از دلایل دیگه انتخاب اینستامکس کارکرد ۲۴ ساعته در ۷ روز هفتست که مثل یه تیمیه که تمام وقتشو برای حساب کاربری شما میذاره، این زیباییه اینستامکسه.

۴- موفقیت

ما با افراد مشهور، استارت آپ ها، برندهای تجاری و تما افرادی که میخوان توو اینستاگرام رشد کنن، کار میکنیم. فالوور های واقعی ویژگی جذاب ماست، خیلی از رقیب های ما هستند که به شما فالوور میفروشن، اما فالوور جعلی، با اینستامکس با آدمهای واقعی در ارتباط باشید. با استفاده از سرویس ما میتونید دوستان جدید و مشترکان وفادار پیدا کنید و یک حساب کاربری اینستاگرام جذاب بسازید.

آماده ای که توو اینستاگرام رشد کنی؟ همین الان از هدیه سه روزه ما استفاده کن