Your address will show here +12 34 56 78

آموزش و پشتیبانی

Generic selectors
کاملا مطابق
جستجو در عنوان‌ها
جستجو در متن
Search in posts
جستجو در صفحه ها
فیلتر کردن دسته بندی ها
اینستاگرام

شما میتونید با سرچ در باکس بالا سریعتر جواب سوال خود را به صورت تصویری پیدا کنید و در زمان خود صرفه جویی کنید.

باکس های کمک رو میتونید همه جا پیدا کنید

در تمام بخش های داشبود شما میتونید این علامت رو مشاهده کنید:

موس را بر روی این علامت قرار دهید(در موبایل کلیک کنید). این علامت هرکجا که باشد توضیحات و آموزشی درباره آن بخش و آپشن به شما ارائه میدهد.

  • Text Hover

ارسال پیام به پشتیبانی

لطفا پیش از ارسال تیکت به پشتیبانی موارد زیر را مطالعه کنید:
  • بهتر است برای صرفه جویی در وقت و رسیدن سریعتر به جواب ابتدا بخش آموزش های اینستامکس را کامل مطالعه کنید.
  • مشکل خود را با دقت توضیح دهید. فیلد یوزرنیم اکانت رو پر کنید. اطلاعات اضافی تر رو بیان کنید تا به ما کمک کند که مشکل تون رو سریع تر حل کنیم.
  • بخش پشتیبانی اینستامکس از داشبود اصلی آن جدا است پس شما برای ارسال تیکت نیاز دارید یک بار دیگر در سیستم پشتیبانی اینستامکس عضو شوید.

 

به دلیل وجود کاربران زیاد امکان دارد پاسخگویی به تیکت های شما کمی زمانبر باشد، لطفا پس از ارسال تیکت به بخش پشتیبانی صبور باشید.

مراحل کار با اینستامکس

مرحله اول: عضویت و اضافه کردن پیج اینستاگرام

  • Text Hover

برای شروع استفاده از ربات اینستاگرام و افزایش فالوور شما باید ابتدا در سیستم عضو شوید و سپس اکانت خود را وارد نمایید تا از سه روز هدیه رایگان برخوردار شوید. فقط در نظر داشته باشید که سه روز رایگان تنها به اولین اکانتی که شما به سیستم اضافه میکنید تعلق میگیرد و از زمان ثبت نام شروع میشود.

مرحله دوم: مطالعه توصیه‌های مهم

  • Text Hover

ما توصیه میکنیم حتما پیش از شروع کار با اینستامکس توصیه های مهم ما رو مطالعه کنید و از رعایت تمام موارد اطمینان حاصل کنید. این توصیه ها برای امنیت بیشتر اکانت شما نوشته شده اند و درصورت رعایت آنها امنیت اکانت شما به خطر نمی افتد و ربات بر روی اکانت شما به درستی کار میکند.

مرحله سوم: افزودن هدف

  • Text Hover

برای شروع افزایش فالوور شما ابتدا باید به ربات هدف اضافه کنید. سیستم بر اساس هدف های شما شروع به انجام فعالیت بر روی پیج‌های مرتبط با هدف‌های شما میکند. هدف شما میتواند پیج اینستاگرام، هشتگ و منطقه باشد.

مرحله چهارم: مدیریت هدف‌ها

  • Text Hover

بازدهی ربات اینستامکس کاملا به هدف های شما بستگی دارد. در صوریتی که هدف های شما بازدهی بالا داشته باشند میزان افزایش فالوور شما هم بیشتر میشود. به همین دلیل شما باید خود را مدیریت کنید و بازدهی آن را بالا نگه دارید.

مرحله پنجم: خرید پس از دو روز تست رایگان

  • Text Hover

شما میتوانید بعد از دو روز تست رایگان با استفاده از کارت های عضو شتاب برای رباتتون اعتبار تهیه کنید. بعد از خرید شما باید اکانتتون رو به میزانی که میخواهید شارژ کنید.

چگونه بدانیم ربات فعال است؟

ربات شما بعد از اضافه کردن اولین هدف شروع به کار میکند. ربات به ترتیب روی هر هدف فعالیت میکند و شما میتوانید میزان این فعالیت را روی هر هدف و به صورت کلی بالای بخش هدف ها مشاهده کنید.

درصورتی که فکر میکنید ربات شما عالیت ندارد لطفا ابتدا این صفحه را مطالعه کنید.