Your address will show here +12 34 56 78

فعال کردن اکانت پس از خرید

بازگشت به مرکز آموزش

فعال کردن اکانت بعد از خرید

شما برای فعال کردن اکانت های اینستاگرام پس از استفاده از دو روز رایگان باید از قسمت پرداخت برای اکانتتان شارژ تهیه کنید. هزینه یک ماه ربات افزایش فالوور واقعی برای هر اکانت 60 هزار تومان است. و همچنین هزینه یک ماه ارسال پیام اتوماتیک اینستاگرام برای هر اکانت 40 هزار تومان است. شما میتوانید با خرید بسته های بلند مدت تر تا 20 دصد تخفیف بگیرید. این بدان معنی است که اگر شما بسته 360 روزه ما را تهیه کنید تنها 570 هزار تومان پرداخت میکنید و اکانت شما 720 هزار تومان شارژ میشود.

مرحله اول

شما پس از تکمیل خرید شارژ باید منتظر باشید تا اکانتتان شارژ شود. پس از شارژ شدن اکانت درصورتی که شماره موبایلتان را در سیستم به درستی وارد کرده باشید، از طرف تیم پشتیبانی اینستامکس برای شما آموزش ها و لینک های مورد نیاز ارسال میشود. شارژ شدن اکانت معمولا کمتر 15 دقیقه طول میکشد درصورتی که اکانت شما پس از 45 دقیقه شارژ نشد میتوانید به تیم پشتیبانی ما از طریق تلگرام و یا ایمیل پیام ارسال کنید. شما با مشاهده قسمت اعتبار پنل کاربری خود متوجه شارژ شدن اکانت خود شوید.

 

افزودن روز بعد از پرداخت اینستازود

مرحله دوم

پس از مشاهده شارژ شدن اکانتتان شما باید بر روی دکمه + کنار نوشته روزهای پرداخت شده کلیک کنید تا وارد بخش مدیریت روزهای اکانت هایتان شوید. در صورتی که شارژ و روزهای شما صفر باشد شما نمیتوانید صفحه مدیریت روزها را مشاهده کنید.

 

دکمه افزودن روز اینستازود

مرحله سوم

در صفحه باز شده اکانت خود را انتخاب می کنید. برای انتخاب اکانت خود کافیه روی مربع کنار اسم اکانتتون کلیک کنید تا یک تیک سبز رنگ در کنارش مشاهده کنید. در صورتی که شما چند اکانت دارید میتوانید همه یا تعدادی از آنها را با هم فعال کنید.

 

instazood3

مرحله چهارم

پس از انتخاب اکانت شما باید بر اساس شارژ اکانت اینستامکستون  امکانات لازم را برای اکانت خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید. برای فعال کردن “ربات افزایش فالوور واقعی اینستاگرام” شما باید هدف گذاری رو انتخاب کنید، و برای فعال کردن سیستم “ارسال پیام اتوماتیک دایرکت” شما باید دایرکت رو انتخاب کنید.

 

افزایش فالوور در اینستاگرام

مرحله پنجم

پس از انتخا امکانت شما باید بر اساس شارژتان تعداد روزهای مورد نیاز را برای خودتان را انتخاب کنید. شما میتوانید 7 ، 15 ، 30 ، 90 ، 180 و 360 روز به هر اکانت اضافه کنید. برای این کار کافیه بر روی تعداد روز کلیک کنید و روزهای مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید.

توجه داشته باشید شارژ مورد نیاز برای امکانات و روزهای انتخابی شما در پایین هر اکانت درج میشود.

 

instazood5

مرحله ششم

در انتها شما باید بر روی دکمه “بعدی” کلیک کنید تا تغییرات شما اعمال شود.

 

instazood6

اصول و پایه