Your address will show here +12 34 56 78

هدف گذاری و شروع افزایش فالوور

بازگشت به مرکز آموزش

حتما قبل از شروع کار با اینستامکس توصیه های مار ا مطالعه کنید. شما برای گرفتن فالوور ابتدا باید برای اینستامکستان هدف انتخاب کنید. شما میتوانید قبل از هدف گذاری صفحه آموزش های اینستامکس رو مطالعه کنید تا با طرز کار سیستم بیشتر آشنا شوید. همچنین شما پس از هدف گذاری باید هدف های خود را مدیریت کنید. برای مدیریت هدف ها و جذب فالوور بیشتر حتما صفحه مدیریت هدف ها در اینستامکس را مطالعه کنید. بهتر است بین 3 تا 8 هدف را انتخاب کنید.

نکته: اگر شما کمتر از 700 فالوور دارید حتما فالو و کامنت را برای هدف هاتون خاموش کنید تا زمانی که به بیش از 700 فالوور برسید. روش خاموش کردن فالو و کامنت را میتوانید در صفحه مدیریت هدف ها  مطالعه کنید.

مرحله اول

شما برای شروع هدف گذاری و افزایش فالور در اینستاگرام باید وارد تب گرفتن فالوور شوید. سپس شما باید بر روی دکمه “هدف جدید” کلیک کنید.

 

Get Follower Tab Instamax

مرحله دوم

حال شما باید نوع هدف خود را مشخص کنید. سیستم به صورت های زیر جذب فالوور میکند:

  1. پیج: شما میتوانید به ربات پیجی را معرفی کنید و ربات با فالو کردن لایک کردن و کامنت گذاشتن برای فالوور های آن پیج، پیج شما را به آنها معرفی میکند و آنها را جذب میکند.
  2. هشتگ: هشتگ خود به دو بخش مالک و علاقه مندان تقسم میشود. علاقه مندان: شما میتواند با معرفی هشتگ در تب علاقه مندان افرادی که به پست های داخل آن هشتگ علاقه دارند(پست های آن هشتگ را لایک کردن و یا کانتی بر روی آنها گذاشته اند) را جذب کنید. مالک: شما میتواند با معرفی هشتگ در تب مالک افرادی که پستی با استفاده از آن هشتگ دارند را جذب کنید.
  3. مناطق: شما با وارد کردن نام کشور، شهر، منطقه و یا مکانی میتوانید افرادی را از آن منطقه جغرافیایی جذب کنید.
  4. targets : شما میتوانید با استفاده از این قابلیت چند پیج هدف به صورت یکجا به عنوان هدف انتخاب کنید.

Add Target Popup Instamax

مرحله سوم

شما باید هدف های خود را مدیریت کنید. هدف هایی که میزان موفقیت آنها پس از گذشت 24 ساعت کمتر از 15 درصد است را حذف کنید تا فعالیت سیستم بر روی هدف های بهتر فعالیت کند و فالوورهای شما سریعتر افزایش یابد.

 

اصول و پایه