Your address will show here +12 34 56 78

آموزش ارسال پیام دایرکت

بازگشت به مرکز آموزش

یکی از روش های خوب ایجاد ارتباط با دنبال کنندگان در اینستاگرام ارسال پیام دایرکت است. شما با استفاده از سیستم ارسال اتوماتیک پیام دایرکت اینستامکس میتونید به فالوورهای جدید، لیست دلخواه، و تمام فالوورهاتون پیام دایرکت ارسال کنید.

جهت ارسال پیام دایرکت شما ابتدا باید این آپشن را برای خود فعال سازی کنید که طریقه فعال سازی آن را میتوانید در صفحه “فعال کردن اکانت بعد از خرید” مشاهده کنید.

مرحله اول

پس از فعال کردن “ارسال پیام به دایرکت” شما باید وارد تب “ارسال پیام به دایرکت” شوید. سپس دکمه سبز رنگ” پیام جدید” را انتخاب کنید.

 

مرحله دوم

در پنجره باز شده شما میتوانید پیام خود را بنویسید و همچنین میتوانید یکی از پست های اینستاگرامتون یا یک عکس از رایانه یا موبایلتون رو به پیامتون پیوست کنید، برای این کار کافی بر روی پیوست عکس کلیک کنید. برای استفاده از ایموجی‌‌ها در رایانه بر روی شکلک کلیک کنید و یکی از ایموجی ها را انتخاب کنید.

نکته: سیستم در روز میتواند بین 80 تا 150 پیام دایرکت ارسال کند. تعداد ارسال بسته به اکانت شما دارد. ولی به مرور زمان به بالاترین تعداد میرسد.

نکته: حتما از { ## | ## | ## } استفاده کنید، پایینتر توضیح داده شده است.

 

افزایش فالوور اینستاگرام

مرحله سوم

حالا از لیست بازشو باید انتخاب کنید که پیامتان به چه افرادی فرستاده شوند. شما به صورت های زیر میتونید پیامتان را ارسال کنید:

 1. تمامی فالوورها موجود: با انتخاب این گزینه پیام شما به تمام فالوورهایتان ارسال می شود. شما میتوانید با فعال کردن تیک “فیلتر سفارشی” ارسال پیام خود را محدود به افرادی خاص کنید.
 2. هر فالوور جدید: با انتخاب این گزینه سیستم پیامتان را  به افرادی که شما را فالو کنند ارسال میکند
 3. یوزر لیست: با انتخاب این گزینه یک فیلد برای شما نمایش داده میشود که شما میتوانید در آن نام یوزرهایی که می خواهید به آنها پیام ارسال شود را وارد کنید. شما باید هر اکانت را در یک خط بنویسید و ابتدای هر یوز از علامت@ استفاده کنید.

 

instazood15

نکته مهم

: شما برای جلو گیری از اسپم شدن پیامتون بهتر است از فرمت { ## | ## | ## } استفاده کنید. هنگامی که شما از این فرمت استفاده میکنید سیستم به صورت رندوم در هر پیام از یکی از کلماتی که شما در بین جدا کننده های این کروشه نوشته اید استفاده میکنید. درواقع پیام شما رو به چند پیام تبدیل میکند. اگر شما از یک سری کروشه سه خانه ای استفاده کنید پیام شما به سه پیام تبدیل میشود و اگر شما از دو سری کروشه سه خانه ای استفاده کنید پیام شما به 9 پیام تبدیل میشود. به مثال زیر توجه کنید:

پیام شما:

{سلام | سلام علیک | با سلام و روز بخیر} با تشکر از فالو شما؛ {روزی خوش را آرزومندیم | روز خوبی داشته باشید | روز زیبایی داشته باشید}

پیام هایی که سیستم به صورت رندوم ارسال میکند:

 1. سلام با تشکر از فالو شما؛ روزی خوش را آرزومندیم
 2. با سلام و روزبخیر با تشکر از فالو شما؛ روزی خوش را آرزومندیم
 3. سلام علیک با تشکر از فالو شما؛ روزی خوش را آرزومندیم
 4. سلام با تشکر از فالو شما؛ روز خوبی داشته باشید
 5. با سلام و روزبخیر با تشکر از فالو شما؛ روز خوبی داشته باشید
 6. سلام علیک با تشکر از فالو شما؛ روز خوبی داشته باشید
 7. سلام با تشکر از فالو شما؛ روز زیبایی داشته باشید
 8. با سلام و روزبخیر با تشکر از فالو شما؛ روز زیبایی داشته باشید
 9. سلام علیک با تشکر از فالو شما؛ روز زیبایی داشته باشید

جدا کننده داخل کروشه ( | ) : Alt+124 (در کیبورد موبایل به صورت پیش فرض وجود دارد)

اصول و پایه