Your address will show here +12 34 56 78

ساخت اکانت در اینستامکس

بازگشت به مرکز آموزش

شما برای شروع استفاده از ربات افزایش فالوور اینستاگرام باید ابتدا در اینستامکس ثبت نام کنید. برای ثبت نام در اینستامکس کافیه بر روی دکمه “استفاده از دو روز رایگان” کلیک کنید و وارد صفحه ثبت نام شوید.

نکته: حتما قبل از شروع استفاده از اینستامکس توصیه های اینستامکس را مطالعه کنید. در صورتی که شما در صفحه اینستاگرام خود کمتر از 700 فالوور دارید حتما بخش آموزش اینستامکس را کامل مطالعه کنید.

مرحله اول

پس از ورود به صفحه ثبت نام شما باید اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید.

موبایل شما فقط برای ارسال پیام های ضروری به شما از طریق تلگرام پس از خرید مورد استفاده قرار میگیرید.

دکمه “i’m not a robot” به گوگل متصل است و درصورتی که مرورگر شما به جیمیل متصل باشد از شما سوال امنیتی نمیپرسد.

پس از پرکردن فیلدهای نام، ایمیل، شماره تماس، پسورد، تکرار پسورد، کد امنیتی و تیک قبول کردن شرایط عضویت سایت رو بزنید؛ در انتها نیز بر روی دکمه ثبت نام کلیک کنید.

 

مرحله دوم

درصورتی که شما اطلاعت ثبت نام را به درستی وارد کرده باشید به صفحه اضافه کردن اکانت اینستاگرام وارد میشوید. بروی دکمه “اضافه کردن اکانت اینستاگرام” کلیک کنید.

حتما موارد زیر را رعایت کیند:

  1. مطمئن شوید که ایمیلی که برای اکانت اینستاگرام خود استفاده میکنید فعال است و به آن دسترسی دارید
  2. ایمیل, که برای ساخت پیج استفاده کردید حتما در داخل اکانت اینستاگرام شما تایید شده باشد
  3. حتما توصیه میکنیم اکانت خود را به یک اکانت فیسبوک لینک یا متصل کنید
  4. عکس پروفایل را اپلود کنیدو پروفایل خود را پر کنید
  5. حداقل شش عکس رابا موبایل به اکانت خود اضافه نمایید
  6. مطمئن شوید که محتوای پست شما خشونت آمیز و خلاف قوانین اینستاگرام نباشد.
  7. ما در قبال این پست ها مسوولیتی نداریم

در انتها بر روی دکمه بعدی کلیک کنید.

 

 

instazood-14

مرحله سوم

حال شما باید اکانت اینستاگرام خود را به ربات خود متصل کنید. شما باید نام اکانت و پسورد اکانت اینستاگرام خود را وارد کنید و در انتها بر روی دکمه اضافه کردن اکانت کلیک کنید.

نکته: اینستامکس پسورد اینستاگرام شما را ندارد و شما پسورد خود را در API اینستاگرام وارد میکنید. این نکته را در نظر داشته باشید که شما میتوانید هرگاه که خواستید پسورد اکانت اینستاگرام خود را توسط ایمیل و یا شماره موبایلی که به اینستاگرام داده اید عوض کنید.

 

instazood-15

Save

مرحله چهارم

در انتها شما وارد پنل کاربری می شوید و باید برای ربات خود هدف تعیین کنید. شما میتوانید در صفحه هدف گذاری و شروع افزایش فالوور آموزش های مربوط به اضافه کردن هدف جهت افزایش فالوور اینستاگرام  مشاهده کنید.

نکته: در بعضی اکانت ها اینستاگرام درخواست تایید اتصال اکانت شما را به اینستامکس میدهد. پس از اینکار شما باید با موبایل خود وارد اینستاگرام خود شوید. در آنجا اینستاگرام پیامی از شما می پرسد که “اخیرا کسی قصد ورود به اکانت اینستاگرام شما را داشته است. آیا این خود شما بودید؟” . شما باید بر روی دکمه “it was me” ( یعنی “بله من بودم” ) کلیک کنید. هم اکنون ارتباط بین ربات افزایش فالوور اینستاگرام و اکانت اینستاگرام شما برقرار شده است. حالا یه بار دیگه بر روی دکمه اضافه کردن اکانت کلیلک کنید تا اکانت شما به اینستامکس اضافه بشه یا بر روی دکمه “confirmed” کلیک کنید. این پیام ممکن است بعدها نیز به شما نمایش داده شود.

 

cynkspluoaimhc1

اصول و پایه