Your address will show here +12 34 56 78

آموزش کار با پنل کاربری
پیام دایرکت

پیام دایرکت یک راه مناسب برای ایجاد رابطه با فالوورهاست. شما میتونید با استفاده از این آپشن به هر فالوور جدید یکی از پست هاتون و یک پیام همراه آن ارسال کنید

افزایش فالوور فعال

اصلی ترین بخش پنل کاربری ربات اینستاگرام اینستامکس بخش افزایش فالوور می باشد که در این صفحه آموزش کار با تمام امکانات کارآمد اون رو براتون گذاشتیم.

زمان بندی پست‌ها

یکی دیگه از بخش های مهم و کارآمد اینستا زود بخش زمان بندی پست های اینستاگرام که خیلی ساده‌اس و شما خیلی زود می تونید کار با اون رو یاد بگیرید.

آموزش های اصلی اینستامکس
روش کار اینستامکس

فالو کردن

فالو کردن بهترین روشی است که شما میتونید اکانت اینستاگرام تون رو به افراد مختلف معرفی کنید، یعنی ربات اینستاگرام اینستامکس از طریق پیج اینستاگرام شما شخصی رو فالو می کنه و اون شخص پس از مشاهده اینکه شما چه کسی هستید که او را فالو کرده وارد پیج شما می شود و اگر علاقه ای به زمینه فعالیت شما داشته باشد شما را فالو میکند. شما می تونید خودتون همین کار رو به صورت دستی انجام بدهید( من هم قبل از ساخت این ربات اینستاگرام همین کار رو میکردم) ولی شما در یک روز چند نفر رو میتونید فالو کنید؟ و برای اینکه اینستاگرام شما رو بلاک نکند باید در روز به فاصله زمانی های مختلف افراد رو فالو کنید، در 24 ساعت میتونید تا 1200 نفر رو فالو کنید، شما 24 ساعت بیدارید و وقت دارید؟

کامنت گذاری

کامنت گذاری هم همان کار فالو کردن رو انجام میده، بات اینستاگرام اینستامکس از طریق پیج اینستاگرام شما روی عکس‌ یک شخص کامنت میزاره(کامنت ها رو میتونید مدیریت کنید)، بعد اون شخص پس از مشاهده اینکه شما چه کسی هستید که برای عکس کامنت گذاشتید وارد پیج شما می‌شود و اگر علاقه ای به زمینه فعالیت شما داشته باشد شما را فالو میکند. شما می تونید خودتون همین کار رو به صورت دستی انجام بدهید. و این کار هم همانند فالو کردن محدودیت هایی در روز دارد.

لایک کردن

افزایش فالوور اینستاگرام از طریق لایک کردن، همان کار فالوو کردن رو انجام میده، بات اینستاگرام اینستامکس از طریق پیج اینستاگرام شما چنتا از عکس‌های یک شخص رو لایک می کنه، بعد اون شخص پس از مشاهده اینکه شما چه کسی هستید که چنتا از عکس های او را لایک کردید، وارد پیج شما می‌شود و اگر علاقه ای به زمینه فعالیت شما داشته باشد شما را فالوو میکند . شما می تونید خودتون همین کار رو به صورت دستی انجام بدهید. و این کار هم همانند فالوو کردن محدودیت هایی در روز دارد.