Your address will show here +12 34 56 78

چگونه برای ربات افزایش فالوور هدف انتخاب کنید

بازگشت به مرکز آموزش

شما برای شروع افزایش فالوور در اینستاگرام نیاز دارید که هدف برای خود انتخاب کنید. در سیستم اینستامکس هدف ها نقش اصلی در افزایش فالوور را دارند و شما میتوانید بازدهی این هدف ها را مشاهده کنید. اما چطو باید هدف پیدا کنیم؟ برای پیدا کردن هدف شما چند راه دارید، شما میتوانید از هشتگ ها و پیج های معروف استفاده کنید و یا میتوانید از هشتگ ها و پیج های مرتبط با زمینه فعالیت پیج خودتان استفاده کنید.

روش اول: پیج های مرتبط

شما به دو روش میتوانید پیج های مرتبط را پیدا کنید. روش اول سرچ اینستاگرام است که خیلی ساده است و نیاز به توضیح ندارد، و روش دوم از طریق هشتگ های مرتبط است.

برای پیدا کردن هدف مناسب از طریق هشتگ مرتبط ابتدا باید یکی از هشتگ های مرتبط با کار خودتون رو در سرچ اینستاگرام وارد کنید. به صورت زیر:

  1. ابتدا یک هشتگ مثل #عکاسی را در اینستاگرام سرچ می کنید.
  2. اینستاگرام 9 پست برتر که از آن هشتگ استفاده کرده اند را جداگانه در بالای دیگر پست ها به شما نمایش می دهد.
  3. روی یکی از این پست ها کلیک کنید بعد وارد پیج آن پست شوید.
  4. حالا شما تمام پست های آن پیج را مشاهده میکنید؛ اگر پست های دیگر آن پیج مربوط نیز مرتبط با کار شما بود آن پیج را به عنوان هدف وارد سستم اینستامکس کنید و به دنبال هدف بعدی برید.

نکته: حتما هشتگ هایی را انتخاب کنید که تعداد پست های زیادی داشته باشند.

 

روش دوم: پیج های نامرتبط

معمولا پیج های افراد معروف و سرگرمی پیج های خوبی به عنوان هدف هستند. شما میتونید این پیج ها رو از طریق سرچ خود اینستاگرام به دست بیارید. همچنین سایت هایی هستند که پیج ها اینستاگرام افراد معروف را را معرفی میکنند .

شما میتونید پیج های سرگرمی را نیز به عنوان هدف انتخاب کنید. مافی وارد قسمت سرچ اینستاگرام بشید خود اینستاگرام به شما پست هایی رو نشون میده که این پست ها توسط فالوور ها و فالووینگ های شما لایک شده اند یا پیج های آنها را فالو کرده اند. شما کلیک بر روی آنها و وارد شدن به پیج این پست ها میتوانید آنها را ارزیابی کنید.

نکته: تشخیص فیک بودن یا نبودن فالوورهای یک پیج کار ساده ای است، کافیه تعداد لایک های آخرین پست های پیج را مشاهده کنید. اگر با تعداد فالووها همخوانی نداشت آن پیج فیک است. برای هر 1000 فالوور بیش از 70 لایک به بالا منطقی است.

نکته ها و ترفندها